неділя, 14 лютого 2016 р.

Рік АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ розпочато!

Вчителі та учні НВК "Ліцей № 10" розпочали роботу над проектами, запланованими на 2016 рік - РІК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.


Згідно з планом роботи для шкільних методичних комісій НВК "Ліцей № 10" вчителі та учні ліцею взялися до роботи. Цікавим та насиченим видалися перші тижні лютого. Але робота над різноманітними проектами захопила усих, хто цікавиться англійською мовою.
Англійська кухня не може конкурувати з такими вишуканими кухнями, як французька, італійська чи китайська за популярністю. Гострі на язик французи стверджують, що кухарями в пеклі слугують саме англійці та що не вмерти з голоду в Англії можна лише в тому випадку, якщо тричі в день їздити на континент. Часто й самі англійці говорять, що не занадто задоволено своєю кухнею. Англійська кухня зберегла й донесла до наших днів багато традиційних страв.
У кожному куточку цього острова можна знайти щось самобутнє. Кулінарні традиції британців, які беруть свій початок з культури стародавніх кельтів, можливо не такі вишукані, як у французів, але варті уваги.
Роздобути давно забуті рецепти соусів, скуштувати традиційні страви у глибинці країни, де дбайливо зберігають спадщину предків, відшукати самі незвичайні інгредієнти - і це можливо у Великобританії.
Так і знати про кулінарні традиції різних країн важливо, щоб уникнути несподіваних «сюрпризів» під час поїздки.
І саме цьому, зацікавившись культурою кулінарних традицій і кухнею в цілому, учні нашої школи вирішили докладніше дізнатись і розібратись у смачних цікавинках окремих частин Великобританії. Отже, сьогодні ми вирушимо дослідити кулінарні традиції Великобританії.
Учні 7-х та 5-х  класів  були здивовані широким різноманіттям традиційних страв та способів приготування їжі і тому приготували велику кількість традиційних рецептів, об’єднавши їх у «Кулінарну книгу», яка вражає кольорами, фантазією та різноманіттям страв. І як підсумок кулінарної теми, ми також не оминули проектну  діяльність , виконавши яскраві та цікаві плакати, ілюстровані корисною та не корисною їжею.
Школярі 10-х класів також не залишили без уваги автентичну кухню Великої Британії.
Завдання до них було уявити себе власником типічного англійського ресторану,кафе або пабу та презентувати своїм колегам по класу зразок меню свого закладу.
Якщо ж ви хочете спробувати чогось справді англійського, їдьте у будь-яке інше місто Великобританії, де подекуди ще залишаються самобутні страви і кулінарні традиції.
Немає коментарів:

Дописати коментар