пʼятниця, 27 квітня 2018 р.

eTwinning. Переможці 65-го Європейського конкурсу "Подумай, що таке Європа"
Проекти- переможці 65-го Європейського конкурсу, 2018 рік
Темою 65-го Європейського конкурсу "Подумай, що таке Європа" надихнула багато європейських шкіл взяти участь у ньому! Учні з 25-ти європейських країн творчо підійшли до презентації європейської культурної спадщини та різнобарвно представили свій творчий внесок разом з партнерами.
Загалом 22 проекти з різних країн Європи отримають ваучери вартістю від 200 до 600 євро за їх участь, сума винагороди визначалась  на пропорційній основі. У 65-му конкурсному турі взяли участь 2 391 учень. Це відповідає збільшенню на 66% у порівнянні з попереднім роком.
Ітвінери НВК" ЛІЦЕЙ-СЗШ10 " брали участь у конкурсі, представляючи проект eTWINNING CASTLE STORIES разом з партнерами з Німеччини, Португалії, Грузії та Греції , було представлено в  проекті від України матеріали про Хортицьку Січ. Всі разом вибороли перемогу в конкурсі проектів під егідою ЮНЕСКО за підтримки програми eTwinning та міністерства освіти Німеччини. 36 ітвінерів доклали неймовірних зусиль до цього: знято відео, опрацьовано безліч матеріалів тощо. Пишаємось плідною співпрацею з партнерами та результатами.
Посилання на сторінку конкурсу
                                                                           Керівник проекту Цикункова Я.В.
Учитель англійської мови
«НВК Ліцей-СЗШ № 10»


Немає коментарів:

Дописати коментар